top of page

NASZE OPINIE Z GOOGLE MAPS...

Dziękujemy za zaufanie ! 

Agnieszka G.

"Bardzo polecam gabinet. Pani Agnieszka jest bardzo dobrym specjalistą. Warto było przejechać 60 km. Super podejście do dzieci tych małych jak również nastolatków. Moje dzieci bardzo ja polubiły a to najlepsza rekonendacja. POLECAM"

Małgorzata K.

"Gorąco polecam Panią Agnieszkę, ogromne serce do wykonywanej pracy. Bardzo dobre podejście do dziecka. Pełen profesjonalizm"

Aleksandra Ł.

"Pani Agnieszka z jej ogromną wiedzą, dokładnością i empatią jest w stanie bez problemowo wykonać diagnozę i prowadzić dziecko w dalszej terapii.
Wykonuje swoją prace z wielką pasja i poświeceniem.
ponadto jest bardzo przyjemną i sympatyczną osobą.
Bardzo polecam!"

Roksana M.

"Terapeutka na najwyższym poziomie, jako jedyna potrafiła nam pomóc. Miła i sympatyczna :) Polecam"

Aleksandra W.

"Polecam.Wnikliwa , sumienna diagnoza .świetne podejście do małych i dużych pacjentów."

Joanna K.

"Jestesmy bardzo zszokowani pozytywnie przez to jak wyglada przebieg prowadzonego badania ADOS-2 , sam stosunek do pacjenta chciazby w naszym przypadku byl to 5 letni syn zostalo objety perfekcyjna opieka oraz na starcie odrazu Pani Agnieszka nie miala problemu z nawiazaniem kontaktu z synem pomimo ciezkiego charakteru z jego strony na co potrzebowala kilka minut na ocene charakteru pacjenta. Jestesmy pod wrazeniem blyskawicznej oceny ze strony Pani Agnieszki jesli chodzi o sama ocene stanu zdrowia dziecka , jestesmy przeszczesliwy ze nasz syn wkoncu trafil w rece tak wyspecjalizowanej osoby jak Pani Agnieszka za co bardzo dziekujemy !!!!
Szczerze i bardzo mocno Polecamy kierowac swoje dzieci jesli wystapi taka potrzeba przerprowadzenia np badania ADOS-2 odrazu do Pani Agnieszki ze wzgledu na jej profesjonalizm i błyskawiczne tempo wystawienia opini pomimo iz ma na to 2 tygodniowy czas !!! DZIEKUJEMY"

Marta K.

"Polecam Panią Agnieszkę. Od 7 lat podczas diagnozy i terapii syna spotkałam wielu specjalistów. Pani Agnieszka należy do nielicznych których polecam."

Kamila B.

"Pełen profesjonalizm. Cudowne podejście do dzieci, ogromna wiedza i pomoc w każdej chwili, z każdym problemem. Cieszę się, że nasze drogi się spotkały :) Życzę wszystkim tak cudownej terapeutki. Dziękujemy ♥️"

Ewa T.

"Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, Pani Agnieszka zawsze przemiła i pomocna. Serdecznie polecam!"

Dorota P.

"Bardzo polecam-profesjonalne podejście do dziecka
Pani Agnieszka ma ogromne serce i wiedzę."

Anita W.

"Bardzo polecam-profesjonalne podejście do dziecka
Pani Agnieszka ma ogromne serce i wiedzę."

Klaudia G.

"Bardzo polecam Panią Agnieszkę, najlepszy specjalista! ❤️"

Marta S.

"Bardzo polecam. Kompetentna osoba na właściwym miejscu."

Angelina K.

"Najlepsi specjaliści , bardzo polecam, miła i fachowa pomoc."

Anna L.

"Pani Agnieszka jest bardzo dobrym i bardzo cierpliwym terapeutą. Z sercem podchodzi do dzieci. Polecam"

Agata S.

"Polecam zdecydowanie Panią Agnieszkę. Wiedza, doświadczenia i profesjonalne podejście. Wykonuje swoją pracę z pasją."

Opinie: Opinie

Sahara L.

Bardzo cieszę się, że mogłam wykonać diagnozę syna właśnie w tym gabinecie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Super podejście do dzieci. Syn bezpośrednio po diagnozowaniu wyszedł z gabinetu bardzo uśmiechnięty i zadowolony. Bardzo zrozumiale i kompetentnie został omówiony nam raport diagnozy. Udzielono nam wskazówek jak pomóc synowi, a także dostaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Polecam!!!

Modo M.

Szybkie Terminy,Wszystko Pani Dokładnie Wyjaśnia, jak będzie Przebiegać Badanie, Fajne podejście do Dziecka.polecam z Czystym sumieniem.

Ewa K.

Diagnoza przebiegła sprawnie, przeprowadzona została w miłej atmosferze, dziecko z zaciekawieniem i chętnie wykonywało wszystkie zadania. Polecam ten Gabinet.

Justyna S.

Polecam. Profesjonalny i miły personel. Fachowa pomoc i opieka.

Agnieszka W.


Bardzo polecam p. Agnieszkę. Podejście w pełni profesjonalne, badanie ADOS (i całe podsumowanie) przeprowadzone sprawnie i rzetelnie. Miły kontakt. Dziękuję bardzo.

Opinie: Opinie
bottom of page